Odetchnij z ulgą – Egzamin ósmoklasisty za nami!

Udostępnij

Drodzy Ósmoklasiści,

Gratulacje! Testy ósmoklasisty już napisane. Teraz, kiedy możecie już odetchnąć z ulgą, nadszedł czas, aby skupić się na odpoczynku i cieszeniu się zasłużonymi wakacjami. Co teraz? Oto kilka pomysłów na najbliższe dni:

Odpoczynek!!

Dajcie sobie chwilę na regenerację. Wyśpijcie się porządnie, zrelaksujcie i poleniuchujcie. Wasz umysł i ciało na pewno Wam za to podziękują :).

Spotkania z przyjaciółmi

To idealny moment, żeby spędzić czas z przyjaciółmi, z którymi być może nie mieliście ostatnio okazji się spotkać z powodu nauki do egzaminów. Wspólne wyjścia, rozmowy i śmiech to świetny sposób na odreagowanie stresu i przywrócenie ,,normalności”.

Hobby i pasje

Macie teraz więcej czasu na rozwijanie swoich zainteresowań. Może chcecie nauczyć się czegoś nowego, jak gra na instrumencie, malowanie czy programowanie? A może po prostu chcecie wrócić do ulubionej książki czy gry? Teraz jest na to idealny moment.

Aktywność fizyczna

Sport to świetny sposób na pozbycie się napięcia. Wybierzcie się na rower, rolki, na spacer czy na boisko pograć w piłkę. Ruch na świeżym powietrzu dobrze wpływa na samopoczucie.

Planowanie wakacji

Zacznijcie planować jak spędzicie nadchodzące wakacje. Może marzycie o wyjeździe z rodziną, obozie letnim, czy może o krótkiej wycieczce z przyjaciółmi? Nawet krótki wypad może przynieść dużo radości i niezapomnianych wspomnień.

Pomoc innym

Jeśli macie ochotę zrobić coś dobrego, rozejrzyjcie się za lokalnymi inicjatywami, w których możecie pomóc jako wolontariusze. To nie tylko szansa na zrobienie czegoś pożytecznego, ale także na poznanie nowych ludzi i zdobycie cennych doświadczeń. Jako że będziecie teraz nowymi uczniami szkół średnich, zachęcamy do dołączenia do naszego grona Ambasadorów Świadomie Wybieram.

Co dalej?

Choć egzamin ósmoklasisty to duży krok, pamiętajcie, że to dopiero początek Waszej edukacyjnej drogi. Przed Wami wybór szkoły średniej i nowe wyzwania, które będą kształtować Waszą przyszłość. Cieszcie się tym czasem, uczcie się nowych rzeczy, rozwijajcie swoje pasje i zbierajcie siły na kolejne etapy.

Wszyscy jesteśmy z Was dumni i wierzymy, że poradzicie sobie świetnie z każdym wyzwaniem, które przyniesie przyszłość. Teraz jednak – bawcie się dobrze i korzystajcie z wolnego czasu! 🙂

Pomóż poznać Twoją szkołę!

Jesteś uczniem liceum, technikum lub szkoły branżowej? Pomóż ósmoklasistom dobrze wybrać. Oceń swoją szkołę wypełniając ankietę.