Jak to wszystko się zaczęło?

Udostępnij

Każdy projekt ma zarówno swój początek, jak i początek. Każdy widzi efekt końcowy danej pracy, ale nikt tak naprawdę nie wie jak wyglądają, często niełatwe, początki. Tak samo było z nami! Nasza grupa składa się z osób poznanych w szkole podstawowej, na imprezie, a nawet w grze komputerowej. Wspólne wakacje, wyjazdy, gry, połączyły nas i wzmocniły nasze znajomości. Pewnego dnia jednak postanowiliśmy zrobić coś, co mogłoby pomóc innym ludziom.

Każdy z nas słyszał już wcześniej o Olimpiadzie Zwolnieni z Teorii.
Wzięcie w niej udziału to był strzał w dziesiątkę,

chociaż początek nie był łatwy. Spotykaliśmy się wiele razy aby przedstawiać pomysły na projekt. Pojawiły się zbiórki, aplikacje i światło-budzik…

Wszystkie były wyjątkowe, jednak finalnie zgodziliśmy się na pomysł Wiktora Stanisławka o stworzeniu strony dla ósmoklasistów.

Ale to tylko pomysł…

Jakie logo? Jak to ma wyglądać? Jaką wybrać nazwę? Skąd wziąć informacje? Przynajmniej raz w tygodniu spotykaliśmy się wszyscy razem, aby omawiać kolejne etapy projektu i przydzielać kolejne zadania. Występowały liczne konflikty, kłótnie i nieporozumienia. Jednak projekt zbliżył nas wszystkich do siebie oraz nauczył jak współpracować, motywować się nawzajem do pracy, a także jak osiągnąć sukces! Tik toki, posty na Instagramie i Facebooku, strona internetowa, wyszukane informacje, a także wygląd i grafika – każda z wymienionych rzeczy to zadanie kogoś innego. Każdy z nas jest zupełnie inny, ma inne zdolności i zainteresowania. Jednak połączenie nas i tego co każde z nas oferuje tworzy kompletną całość.

Oceń swoją szkołę!

Jesteś uczniem liceum, technikum lub szkoły branżowej? Pomóż ósmoklasistom dobrze wybrać. Oceń swoją szkołę wypełniając ankietę.